Utkání 19.9. Zrušeno

Krátce před tím, než měl vypuknout florbalový svátek v Rudné, přicházíme s velmi špatnou zprávou. První domácí utkání v Divizi 19.9.2020 se totiž neuskuteční.

Důvodem je skutečnost, že soupeř, Florbal Chomutov B, se nachází v obtížné situaci, kdy z důvodů pandemie tým nemá dostupné dostatečné množství hráčů pro sehrání utkání. Většina družstva byla umístěna do karantény a pro účely ochrany zdraví ostatních hráčů týmu i hráčů Rudenského celku neumožnilo vedení klubu účast v utkání.

První domácí utkání Sokola Rudná se tedy neodehraje v sobotu 19. září, ale podle rozpisu až v neděli 11. října proti týmu Florbal Ústí B. Tímto se také odkládá ceremoniál ocenění zakladatele klubu Pavla Kasala.

To, zda sobotní zápas bude pouze přeložen na náhradní termín, nebo jestli utkání bude zrušeno bez náhrady, bude předmětem diskuze příštího týdne. Prozatím přejeme dotčeným osobám Florbalu Chomutov brzké uzdravení a co možná nejrychlejší návrat zpět na hřiště.