NisaOpen2024

Informace pro nominované hráče a jejich rodiče

Datum: 24. 5. – 26. 5.
Sraz: Před stanicí metro Zličín v 6:50
Odjezd: 7:01
Autobus jede z Černého mostu: v 8:00
Návrat 26. 5. – ideálně auty, pokud jich bude dostatečný počet. Promyslete si tedy, kdo potřebuje podsedák. Jinak dle výsledků v turnaji.

Ubytování: STŘEDNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA, Liberec, Na Bojišti 15
S sebou: Věci na zápas, lahev na pití, pokrývku hlavy, oblečení dle úvahy rodičů, kartičku pojištěnce, spacák, karimatku, boty do haly a přezuvky do školy, ručník, hygienické potřeby, léky s popisem jejich dávkování, toaletní papír. Hráči si mohou vzít fotbalový míč, případně společenské hry. Jelikož strava obsahuje pouze snídani a večeři, budou hráči potřebovat kapesné v rozumném obnosu.
Hráči si s sebou nebudou brát drahé nepotřebné věci!!!

Hráči si pořídí lístek na metro pokud jim na to neplatí průkazka.

Rodiče, kteří plánují přijet už na první zápas autem a mají možnost hráčům pobrat nějaké věci prosím ozvěte se na 774598859. Informace budu postupně aktualizovat, sledujte proto prosím web. Rozpis zápasů najdete na https://www.nisaopen.cz/zapasy.