Soustředění

Sraz před SH ZŠ Rudná 14.8. 10:00
Odjezd z Rudné: 10:15
Sraz na ubytování kolem 11:00
Rozdělení do aut: 1. Pěnkava, Jireček, Popelka, 2. Havlín, Semerád, Semerád, Rohla, 3. Smíšek, Smíšková, Novák. Bus: Kepka, Pech, Hlista, Kovács, Kovács, Vrbská,Hovorka, Kopecký, Šimík, Riley. Ostatní jedou po vlastní ose a nebudou na srazu. Pokud sem na nekoho zapomnel, tak se mi ozve co nejdříve.

Jelikož junioři hrají v sobotu v Ostravě, bude můj příjezd až v sobotu k večeru. Do té doby jsou vedoucími pan Smíšek a pan Pěnkava. Koordinátor celé akce je pan Ladislav Hrma 775 109 903 .

INFO od Pantherů:

Co nezapomenout přibalit?

Prohlášení o bezinfekčnosti: V příloze zprávy, které si vytiskněte a s nalepenou kartičkou pojištěnce přineste k odjezdu! Není třeba potvrzené od lékaře, stačí od zákonného zástupce. V případě, že dítě užívá pravidelně léky a budete je dávat zdravotníkovi, tak je mějte prosím připravené u odjezdu. Dále je potřeba vyplnit online formulář.

Pokud jde o Covid, budeme chtít od každého odevzdat u odjezdu papírové potvrzení buď o PCR testu maximálně starém dva dny před odjezdem, potvrzení od lékaře o prodělaném covidu ve 180 dnech nebo potvrzení o 14 dnech od druhé dávky očkování.

A) Minimálně troje boty – jedny do haly se světlou podrážkou, jedny na BĚHÁNÍ/HRY venku a jedny na normální chození; ideálně ještě jedny pantofle

B) Dostatek spodního prádla, trenek a triček na sportování (zvlášť v teplém počasí je slušná spotřeba). Na druhou stranu také myslet na to, že nemusí být ideální počasí (vybavit děti na přechody v dešti – šusťákova atp.), ale i na běhání venku (tepláky, mikina)

C) Lahev na pití (postačí klasická PET lahev, i když ty se často ztrácí) – v hale bude zajištěn pitný režim.

D) Batoh (tašku/toolbag) na přenášení věcí mezi ubytovnou a halou

E) Pokud máte, tak dres – případně alespoň jedno bílé, nebo černé tričko na závěrečné focení.

F) Plavky a minimálně dva ručníky (jednou půjdeme do blízkého bazénu – samozřejmě dobrovolně)

Obecně a kontakty: Pokud jde o „prohřešky proti řádu“, tak musím zaklepat, ale zatím jsme neměli větší problémy (respektive nebyly to problémy, které by stály za řeč). Každopádně raději vždy dopředu varujeme, že v případě, že se objeví sebemenší náznak šikany (nemluvíme tu o „pošťuchování“; za těch pár let už dokážeme rozlišovat), tak dotyčný dostane jedno varování a trest a poté jede okamžitě domů.

Adresa areálu (hala) je TJ Lokomotiva Plzeň, Úslavská 75. Adresa Ubytovny je VOŠ A SPŠE Plzeň, Koterovská 828. Adresa stravování je Fotbalový klub Péčko, Lobezská 984/22

Odjezd 14.8. od haly v Rudné, jelikož, ale nemáme dostatečný počet míst v autobuse. Zjištujeme, kteři z vás by byli ochotní dorazit do Plzně po vlastní ose. Dejte mi prosím vedět do konce týdne. Pokud se nevejdeme do autobusu k Panthers , pojede par štastlivců autobusem ze Zličína.

Ti kteří nemají ještě zaplaceno, tak učini na účet 155844355/2010 , částka je 4800 CZK.