Soustředění úspěšně za námi

Po několikaleté odstávce si opět několik kategorií vyzkoušelo intenzivní drill během jednoho celého letního týdne. V sobotu 14. srpna odjela na soustředění do Plzeňských Slovan řada elévů, mladších a starších žáků, kde se ubytovali na kolejích VOŠ a SPŠE Plzeň, a od té doby se již nezastavili.

Mladé Sokoly a Sokolky každé ráno čekal krátký výběh, který se ovšem mezi nimi postupem času stal poměrně nepopulárním, ale snídaně, která následovala, byla již o něco lepší událostí. Dopolední program pak doplnily tréninky v hale, nebo společné teambuildingové hry (ať už sportovní, či vědomostní) s hráči spřáteleného klubu Panthers Praha.

Po zaslouženém obědě následovala hodina odpočinku, a pak opět hurá do haly, kde nás čekalo trénování jak na holích, tak i fyzické. Doplnění energie v podobě večeře bylo vždy dalším bodem programu, po čemž si ještě ti hodnější mohli dokoupit zásoby nápojů a dalšího energetického materiálu v obchodním domě. Pro ty zlobivé byl připraven ještě fyzický večerní trénink v parku a pak již všichni hrdinové vyrazili na kutě.

Až na menší odřeniny se celý týden obešel bez zranění nebo dalších komplikací, za což je nutné poděkovat i klubu Panthers Praha, bez jejichž organizace by se letošní soustředění neobešlo. S mladými Pantery si dokonce naši svěřenci zahráli i závěrečný turnaj náhodně nalosovaných družstev, který si všichni užili a vyzkoušeli si i hru pod trenéry z vnějšku.

Díky tomuto jsou naši hráči připraveni na sezonu jak jen to jde, teď to je jen potřeba zužitkovat v praxi. Děkujeme všem zúčastněným a těšíme se na nadcházející rok.