Nová sezóna 2021/22 – důležité informace

Nový školní rok je již za dveřmi a s ním se blíží i zahájení sezóny.

V první řadě je třeba připomenout nutnost pro všechny hráče, aby absolvovali zdravotní prohlídku a odevzdali formulář vyplněný lékařem – ten je možné stáhnout zde: https://www.ceskyflorbal.cz/cfbu/matrika/formulare . Deadline k odevzdání je 17.9. Hráči, který termín nesplní, bude znemožněno trénovat a hrát zápasy do té doby, než formulář odevzdá.

Dále je potřeba zmínit se o klubových příspěvcích. Hráči, kteří na začátku loňské sezóny úspěšně příspěvek zaplatili, budou mít pro letošní rok příspěvky zvýhodněné. Vše důležité se včas dozvíte v nadcházejícím článku.

Termíny utkání a turnajů jsou k dispozici na stránkách Českého florbalu (www.ceskyflorbal.cz) a také v jeho mobilní aplikaci.

A nakonec časy tréninků. Ty jako vždy naleznete zde na webu Sokol Rudná ve stejnojmenné sekci – Tréninky. Trénovat začínáme od pondělí 6. září.

Máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte se obrátit na trenéra své kategorie, nebo rovnou na šéftrenéra Martina Tučka. E-mailová a telefonická spojení na všechny trenéry také najdete na webu, tentokrát v sekci Kontakty.*

Těšíme se na novou sezónu a úspěchy v ní!

*sekce Kontakty bude aktualizována 31.8., do té doby v ní mohou některé informace být zastaralé