Pavel Kasal odstupuje po 18 letech ze své funkce

Pavel Kasal odstupuje po 18 letech ze své funkce

Vážení členové florbalového oddílu Sokola Rudná,
před 18 lety jsem byl u zrození florbalu v Rudné. Za tu dobu se náš oddíl rozrostl a florbal se stal pevnou součástí rudenského sportovního života.

Děkuji všem našim hráčům a hráčkám stávajícím i těm bývalým, jejich rodičům i mým kolegům trenérům, se kterými jsme klub přivedli ve všeobecnou známost a získali si respekt široké florbalové veřejnosti.

Mým prvotním cílem bylo dětem nabídnout možnost realizovat se v novém a zajímavém sportu, že se nám mimo to podařilo vychovat hráče a hráčky, kteří hráli a hrají v nejvyšších florbalových soutěžích je bonusem navíc. Já jsem hlavně rád, že velká část z vás vydržela u tohoto sportu od dětství až do dospělosti.

Nastal čas odejít a přenechat starost a péči o náš sport mladším.

Děkuji vám všem za spoustu emocí a zážitků, které jsem s vámi a florbalem mohl zažít. Přeji všem hráčům, hráčkám, trenérům mnoho úspěchů do dalšího období.

Ve Zdicích 6. 6. 2020 Váš Pavel Kasal, starší