Základní informace pro přípravku k sezóně 2020/21

Základní informace pro přípravku k sezóně 2020/21

Vážení rodiče a hráči,

již zítra 8.9. se uskuteční první trénink a zde bychom vám chtěli sdělit pár organizačních věcí…

1) tréninky budou probíhat každé úterý (16.00-17.15) a každý pátek (15.00-16.15)

2) omluvenky, ať už na trénink, či na zápas, vždy hlaste trenérovi, buď prostřednictvím mailu (dejm@sokol-rudna.cz) nebo SMS formou na tel. číslo 739 933 668 (je to z důvodu přípravy tréninků a sestavy na turnaje)

3) turnaje – doporučuji si stáhnout do mobilu aplikaci Český florbal, v té uvidíte naplánovaná utkání a všechny potřebné informace (adresu, čas, výsledky, apod.), nicméně VŠECHNY tyto informace, až na výsledky, budeme zveřejňovat na webu

4) příchod na tréninkTENTO BOD PLATÍ AŽ OD DRUHÉHO TRÉNINKU, ZÍTRA PŘIVEĎTE DĚTI PŘED HALU!!! Děti, které nechodí do družiny budou 15 minut před tréninkem čekat před vchodem do haly do té doby, dokud je jeden z trenérů nevyzvedne!!! V PŘEDCHOZÍM PŘÍSPĚVKU BYLO NAPSÁNO, ŽE TRENÉR DĚTI Z DRUŽINY VYZVEDÁVAT NEBUDE, NICMÉNĚ JE ZMĚNA. Děti, co do družiny chodí, budou čekat v úterý 20 minut před tréninkem ve vestibulu u budov B a C do příchodu trenéra!!! V pátek ve 14:55, protože děti do 15.00 chodí ven… Trenér je následně odvede uličkou kolem školy do haly. Děti si musí vzít všechny věci s sebou, do družiny se již vracet nebudou. S vedením družiny se na tom takto domluvíme, kdyby byla změna dáme vědět. DĚTI SI RODIČE VŠAK MUSÍ PO TRÉNINKU VYZVEDNOUT U HALY!!!

5) přítomnost rodičů na tréninku je možná pouze posledních 15 minut, kdy již bude probíhat většinou pouze hra… Děti se musí na trénink soustředit a takto by hleděly jen na Vás rodiče a soustředěnost by se jim trošku vymykala. Na prvních trénincích však není problém se podívat. Děkujeme za pochopení.

6) veškeré dotazy pište na e-mail (dejm@sokol-rudna.cz) , či na mobil 739 933 668

Těšíme se na Vás, váš trenérský tým…

Leave a Reply