Máme opravdu pauzu?

Někteří by si mysleli, že nucená přestávka je pouze způsob ochrany zdraví ale vesměs je to pouze „otrava“. Záleží ovšem na každém z nás, jak příjemně nebo i prospěšně toto období prožijeme a zužitkujeme. V on-line rozhovoru jsme se zeptali Jana „Karase“ Karáska nejen na to, jakým způsobem tráví a hlavně využívá svůj volný čas, kterého je opravdu přebytek. V Divizi během 5 kol (z nichž 1 utkání bylo zrušeno) nasbíral 5 branek a 4 asistence, zatímco v juniorské lize nastřílel 5 gólů a hned sedmkrát na branku přihrával. Doufáme, že bude inspirací pro nejednoho z Vás.

„Jak to děláš, že máš za každý zápas tolik kanadských bodů?“

„Více méně jsem všechny ty body nasbíral v jeden den, kdy mi do brány padlo úplně všechno. V juniorce jsme navíc neměli příliš kvalitní soupeře“

„Čemu připisuješ dlouhodobý vzestup a úspěch týmu?“

„Nejspíš pan Kasal, který většinu z nás ke sportu přivedl a v každé mládežnické kategorii se pak našlo několik hráčů kteří svými dovednostmi mají na vysoké soutěže. V Áčku se pak tito hráči sjednotí do jednoho skvělého týmu“

„Co během nucené přestávky děláš pro to, aby ses udržel ve formě?“

„Cvičím každý den. Dopoledne většinou jezdím na rotopedu, případně na kole, nebo si jdu zaběhat. Odpoledne pak posiluji, abych trochu přibral na váze a během zápasu neodletěl od každého soupeře. [smích]“

„Myslíš, že tým bude po pauze hrát lépe, nebo na odstávku naopak doplatí?“

„Podmínky máme všichni stejné, asi nám bude chvíli trvat, než se do toho opět dostaneme, přece jenom ta pauza je velmi dlouhá. Ale jak jsem již řekl, všechny týmy budou poznamenány stejně. Osobně si myslím, že pokud se sezóna znovu rozjede, tak se budeme schopni dostat do play-off a poprat se o místo v Národní lize.

„Co bys vzkázal fanouškům do této těžké doby?“

„Přeji, aby to co nejlépe zvládli a využili. Vzkazuji také, aby nás přišli podpořit na další domácí utkání, snad se jej brzy dočkáme.“