Ostrava Cup

Informace pro zúčastněné Ostrava Cupu:

Sraz: čtvrtek 2. června v 11:30 před restaurací Burger King na hlavním nádraží v Praze

V podvečerních hodinách budou všichni hráči ubytováni a odejdou na společnou večeři. V podobném režimu budou probíhat všechny ostatní stravovací akce během turnaje.

První hrací den turnaje je pátek 3. června.

Všichni hráči budou mít na srazu oblečená týmová trička, která obdrží na tréninku před odjezdem na turnaj.

Důležité věci s sebou: obě sady dresů včetně šortek, sálová obuv, běžná sportovní obuv, pantofle/žabky do hotelu, dostatek oblečení mimo zápasy (včetně oblečení do případného deště), dostatečné kapesné na stravu (v ceně jsou pouze snídaně), průkaz ZP, OP, hygienické potřeby, ručník, láhev na pití, společenská hra.

Čas návratu do Prahy bude upřesněn na základě postupu obou družstev v rámci turnaje.

Eventuální dotazy neváhejte směřovat na trenéry.