Důležité informace pro Dorostence

Blíží se sezóna a s ní i tréninky. Dorostenci (ročníky 2004-2005) si svůj první trénink odbydou již ve čtvrtek 27.8.2020 (pro bližší informace čtěte dále).

Prosíme proto ty hráče, kteří ještě nekomunikovali s trenérem, aby tak učinili, a to například na adrese prazak@sokol-rudna.cz, kde se dozvíte veškeré potřebné informace.

Prosíme také, aby to samé učinili i hráči, kteří následující sezónu odehrají jako starší žáci (ročníky 2006 a 2007). Trenérský tým dorostenců by si chtěl vybrat několik stržů, kteří by s dorostem hráli stabilně.

Když budete kontaktovat trenéra, dá Vám také informace k přihlášení do týmové komunikační aplikace, která bude minimálně tuto sezónu paušálně používána k potvrzování účasti na trénincích a utkáních. Proto Vás prosíme, abyste se nám ohlásili, pomůže to do budoucna ve zlepšení a zjednodušení komunikace mezi trenéry a hráči.

Trenérský tým dorostenců byl pro sezónu 2020/21 změněn na základě pozorování kolektivu a ve snaze stabilního zlepšování družstva, a to zejména v oblasti týmovosti, která v posledních letech u této kategorie nedosahovala požadovaných rozměrů. Nový trenérský tým má za cíl toto změnit k lepšímu.

Děkujeme Vám za ochotu a těšíme se na Vaše zprávy.

Leave a Reply