Začíná sezóna 2020/21

Vítáme Vás v nové sezóně 2020/21. Sokol Rudná je lepší, než kdy před tím a posouvá laťku výkonnosti nejúspěšnějšího týmového sportu v Rudné ještě výš.

“A” tým změří poprvé v historii své síly se soupeři ve čtvrté nejvyšší lize Českého Florbalu, v Divizi. Do SH ZŠ Rudná během sezóny postupně zavítají týmy z Chomutova, Teplic, Žatce, Děčína, Sokolova nebo také z Ústí nad Labem. První utkání sehraje Áčko 13. září v Praze na Slavii, následovat bude první domácí utkání, 19. září, kde se Sokol vydá do boje s Chomutovským celkem. Kompletní rozpis utkání naleznete na webových stránkách nebo také v mobilní aplikaci Český Florbal. Předem upozorňujeme všechny diváky na povinnost mít po celou dobu přítomnosti ve sportovní hale zakryté dýchací cesty.

Věříme, že aktuální zdravotní situace nijak zásadně neovlivní průběh sezóny, a že budeme schopni bez dalších omezujících opatření dále provozovat a bavit se sportem, který nás všechny naplňuje. Ovšem to, jak se vše bude v následujících měsících vyvíjet, nikdo z nás neovlivní.

V následujících dnech budou zejména v ZŠ Rudná vydávány informační letáky o náboru nových hráčů. Nabírány budou nové naděje hlavně do kategorií přípravky, elévů a dívek (cca 1.-4. třída). Pro více informací o náboru hráčů sledujte informace v záložce Nábor, nebo čtěte informační letáky. Do prvních utkání zbývají již jen dny. Sokol Rudná se těší na Vaši podporu.