Sokol Rudná Vás zve na vánoční florbalový turnaj

Sokol Rudná Vás zve na 18. ročník tradičního vánočního turnaje, který se koná 27. prosince 2022 v SH ZŠ Rudná.

Rozpis:

10:00 – Přípravka, elévové a žáci

14:00 – Unlimited

Kategorie:

1. Přípravka a elévové – 2 členové týmu jsou příslušníky stejné rodiny. Na hřišti může být max. jeden muž starší 15 let
  2. Žáci – 2 členové týmu jsou příslušníky stejné rodiny. Na hřišti může být max. jeden muž starší 15 let
  3. Unlimited – bez omezení věku – 2 členové týmu jsou příslušníky stejné rodiny

Přihlašujte se pomocí online formuláře níže. Termín podání přihlášek je do 25.12. 12:00.

Přihlášky jsou uzavřeny.

Seznam přihlášených bude průběžně zveřejňován na této stránce. Pokud by se někdo přihlásil a nenašel se do dvou dnů od odeslání v tabulce přihlášených, tak napište na tuto adresu admin@sokol-rudna.cz.

Časový plán kategorií, hrací systém a ostatní náležitosti budou zveřejněny podle počtu přihlášených. Počítám s tím, že kategorie dětí proběhnou jako vždy dopoledne. Hokejky půjčíme, to není problém.

Na závěr bych chtěl připomenout, že se jedná o vánoční turnaj, kde se chceme sejít, pobavit se a užít si to. Stresu, blbé nálady, hádek a podobných záležitostí je v této době až až. Apeluji na zdravý rozum všech účastníků turnaje.

Pojďme hlavně oslavit 18. narozeniny tohoto turnaje (někteří hráči A mužstva jsou mladší…) a vyběhat bramborové saláty, řízky a cukroví.

Pavel Kasal ml.
ředitel turnaje