Přípravka – 1. turnaj

První turnaj přípravky v sezóně 2020/2021

Jelikož spoustu dětí v minulé sezóně za přípravku nehrálo, tak vás nejdříve uvedeme do obrazu.

Turnaje přípravky se hrají vždy jednou za 14 dní, a to vždy v sobotu nebo neděli dopoledne. Turnaje se hrají různě po středočeském kraji a Praze. Každý hrací den se hrají vždy 3 zápasy. Zápas se hraje 2×8 minut čistý čas s 2 minutovou přestávkou. Hraje se systémem 3+1 (to znamená 3 hráči + brankář).

Takže první turnaj přípravky se odehraje 3.10. v Unhošti

Sraz: 9:20 v hale

Adresa haly: Smetanova 1302, Unhošť, 27351

S sebou: florbalku, pití, sálovou obuv a roušku (dresy dětí obdrží na tunaji od trenéra)

Z důvodu odhlášení jednoho z družstev se mění rozpis zápasů a my hrajeme už od 10:00!!!

První zápas hrajeme 10:00 proti TJ Sokol Královské Vinohrady, druhý od 11:00 proti FBC Rakovník, třetí od 12:00 proti FBC Střelci Unhošť a čtvrtý od 13:00 proti Kralupy Wolves Grey. Takže turnaj by měl skončit nejpozději okolo 13:30.

Nominace: Bäck, Beneš, Bohata, Maxima, Neubauer, Salamon, Malý, Kvapil, Čeřovský

PROSÍME TY, CO JSOU V NOMINACI, ABY DO PÁTKU ZDĚLILI TRENÉROVI JESTLI MŮŽOU JET NEBO NE. A TO NEJLÉPE POMOCÍ SMS NA TELEFON 739 933 668!!