Obnovujeme letní soustředění.

Po několika letech, jsme se rozhodli obnovit letní soustředění. Moc věcí se nemění. Novinkou od předchozích let je, že soustředění bude zaštítěno naším spřáteleným oddílem PANTHERS PRAHA.
Hráči našeho oddílu se však nemusí ničeho obávat. Budou primárně pod dozorem trenérů Sokola.  Může se však stát, že pro zvýšení kvality tréninku, poznání nových tréninkových metod, získaní nových zkušeností, budou některé tréninky spojeny. Pokud nás bude dostatečný počet, odehrajeme několik přátelských utkání.  Absolvování soustředění by nás mělo lépe připravit na utkání v sezóně. Hráči z vybraných věkových kategorií, by měli zúročit přípravu dobrým výsledkem na turnaji v Bratislavě či Ostravě.

Chápeme, že v dnešní době  je těžké se k něčemu zavázat.  My však musíme pokračovat v dál plánovaní.  Proto vás prosíme, přistupujte při rozhodování jako by byl normální stav. Nejdříve nám jde zjištění počtu zájemců. Soustředění je primárně určeno pro ročníky 2005 – mladší


Prosím sdělte nám zda-li máte zájem se soustředění zúčastnit nebo ne . V případě i jakýkoliv dalších dotazů piště prosím na email florbal@sokol-rudna.cz

Místo: TJ Lokomotiva Plzeň
Termín: 14.8 – 19.8.
Cena: 4800 CZK