6. turnaj mladších žáků – pořádáme

KDE: SH ZŠ Rudná, Masarykova 878/115, Rudná

SRAZ: 8:00 v hale

ZÁPASY: změna rozpisu, hrají se 4 zápasy

Děti do 12ti let se testovat ani nijak prokazovat nemusí. Děti, kterým je 12 a více a nejsou očkovaní, se musí otestovat a přinést nebo mi poslat výsledek testu!

RODIČE SMÍ DO HALY POUZE ZA TĚCHTO PODMÍNEK!!! https://www.ceskyflorbal.cz/koronavirus

S SEBOU: florbalku, sálovky, pití, obě sady dresů + šortky, kartičku pojištěnce, VÝSLEDEK TESTU NA COVID (ti, co nezašlou elektronicky a je jim 12 a více)

NOMINACE: Hovorka (G), Semerád, Jirec, Kovács, Osten, Slepička, Petřík D., Popelka, Kadlec, Cihelka

Jelikož Covid stále řádí, tak se může nominace měnit. Prosím tedy sledujte web každý den.

Vzhledem k tomu, že turnaj pořádáme, je sraz již v 8:00. Prosím rodiče, kteří jsou ochotni mi s pořádáním pomoct, aby mi napsali SMS nebo na Whatsapp. Funkce rozdělím v hale (časoměřič, zapisovatel, zdravotník, Covid-pořadatel, atd.).

Při jakýchkoliv nejasnostech mě neváhejte kontaktovat jakýmkoliv způsobem.